TV Üniteleri

TV Ünitesiya da Duvar Ünitesi olarak adlandırılan mobilyalar, evlerimizde en çok baktığımız yerde olurlar. Çünkü televizyonun üzerine konduğu ve televizyonun etrafını çevreleyen mobilyalara TV ünitesi ya da duvar ünitesi adı verilir. Duvar ünitelerine sadece televizyon konmaz! Biblolara ve kitaplar da TV ünitelerinde çok şık durular. O yüzden TV üniteleri evlerimizin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. TV Üniteleri, özellikle kitapseverlerin daha çok ilgilendiği mobilyalardır. Kitap okumayı sevenler TV ünitesi alırken kitaplarını ne şekilde koyacaklarını, TV ünitesindeki alanların yeterli olup olmadığını kontrol etmelidirler. İkinci önemli nokta da televizyonumuzun genişliğidir. Aldığınız ünite evdeki televizyon ile uyumlu değilse hiçbir işinize yaramaz.

Büyük Çekmeceli TV Üniteleri

Bazı TV üniteleri sadece TV konulsun diye üretilmiştir. Bazıları da Duvarın önemli bir kısmını kaplar Bu üniteler başka amaçlar için de kullanılırlar. Çekmeceleri daha boldur. Rafların sayısı daha fazladır. Ne tür bir TV ünitesi aradığınıza karar verip ona göre seçim yapmanız doğru olacaktır. TV ünitelerinde küçük ama çok çekmece olmasındansa az ama büyük çekmeceler olması her zaman daha iyidir. Çünkü küçük çekmeceleri birkaç şey dışında kullanamazsınız. Büyük çekmeceli TV üniteleri çok daha kullanışlı olurlar.

Sade TV Üniteleri

TV ünitelerinde aranması gereken bir başka özellik de sade olmalarıdır. Çok fazla ayrıntı içeren üniteler insanın gözünü yorabilir. Ancak çok hareketli olmayan ince çizgilerle bezenmiş üniteler çok daha zarif görünecektir.

Modern TV Üniteleri

Evinizde buluna mobilyalara ve yaşam tarzınıza uygun TV üniteleri seçmelisiniz. Eğer canlı renkleri seviyorsanız evinizde hareketli renkler bulunuyorsa, modern üniteler almanız evinizi daha şık gösterecektir. Çünkü klasik ve modern mobilyalar bir arada hoş gözükmezler

Klasik TV Üniteleri

Klasik TV ünitelerinden kastımız. Daha ağır, daha ihtişamlı TV üniteleridir. Bu tür TV ünitelerinde amaç büyük ve zengin göstermek olduğu için, üniteler daha büyük ve detaylı bir çalışma ile üretilirler. Altın ve beyaz renkler bu ünitelerde sık kullanılır.

Benzer Haberler

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

Lüks Köşe Koltuk Tasarımı

Kaliteyi evinize getiren Macitler Mobilya'dan muhteşem bir Köşe Koltuk

Özel Yatak Odası Modelleri

Özel hatta çok özel bir yatak odası modeli mi arıyorsunuz?

En Uygun Bilardo Masası Firması

ev tipi bilardo masasından langırt masasına bir çok ürünü kendisi üreten ve en uygun fiyatları sunan firma hangisi?

Modern İskandinav Yatak Odaları

İskandinav mobilya tasarımının en güzel örnekleri olan ışıltılı yatak odası tasarımları size ilham verecektir.

Lüks Fransız Mobilya ve Dekorasyon Projesi

Sanat alanında dünyada akım üreten fransız rüzgarının ev mobilyasındaki etileri için güzel bir örnek.

İMOB İstanbul Mobilya Fuarı 2016

Bu yıl 12. kez kapılarını açacak olan İMOB İstanbul Mobilya fuarı yine süprizlerle dolu olacak

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı