Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

 Macitler Mobilya firmasının Ümraniye'de bulunan fabrikasında tasarım ve üretimi gerçekleştirilen Petra Tv Ünitesi modeli adeta bu alanda bir başyapıt niteliğinde. Kafanızdaki tv ünitesi modellerini unutun, hayallerinizin ötesindeki bu muhteşem tasarıma kula verin. Macitler Mobilya bu modeli hakkında şunları söylüyor;

"Uçsuz bucaksız çöllerin kızıl sarı renklerinin arasında parlayan bu kayalığın kalbinde gizli hazineleri keşfine soluksuz devam ederken; düşünmeden edemiyoruz... Nasıl bir sabır bir kaya parçasını bir şehre ve hatta bir sanat eserine dönüştürebilir? 

Tüm bu mistik soruların cevaplarını Petra serisi ve tartışmasız Macitler kalitesiyle, tasarımı ile veriyoruz. Altı Temel sütun ile yükselen Petra Tv ile bu Antik kentin giriş halündeki sütunlara atıfta bulunuyor, Tv bölmesi ile kapı bölümünü bu tasarım harikası ile salonlarınıza getiriyoruz."

Bu muhteşem Tv Ünitesi modeli çok hoşuna gidiyor ancak evinize sığmayacağını mı düşünüyorsunuz? O zaman size güzel bir haberimiz var. Macitler Mobilya bünyesinde barındırdığı mimarlar ile müşterilerine özel olarak ücretsiz dekorasyon projesi çiziyor. Yani size özel olarak çizilen Dekorasyon Projesi ile bu modeli evinize uygun ölçülerde ve sizin istediğiniz renklerde üretiyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak Macitler Mobilya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler

Yılka Luxury Furniture

Luxury Mobilya ve Koltuk Takımı Dekorasyonu

Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Almila Masko Roox Raven Genç Odası

Modern genç odaları, kullanışlı çocuk odaları, pratik bebek odaları tasarlayan Almila Masko...

Rattan Bahçe Mobilyası

Kolaylıkla temizlenebilen özelliğe sahip olmasından dolayı da dış mekanlar ve bahçeler için üretilen mobilyalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası seçimlerinizde her zaman daha verimli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak için doğru mobilyaları seçmelisiniz.

Modern Mobilya Anlayışı; Dizayno

Masko mobilya Kenti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Dizayno mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Belusso Mobilya

Genel anlamda modernliğin ele alındığı ve buna doğru orantıda üretilen mobilya modellerinde şıklık ve kalite aranıyor diyebiliriz.İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, mobilyacılık alanındaki bilgi, birikim ve deneyimleri ile Ramazan Macit

Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı