Özel Yatak Odası Modelleri

Özel hatta çok özel bir yatak odası modeli mi arıyorsunuz?

O zaman Macitler Mobilya tam size göre. Hayallerinizin ötesinde, sınır tanımayan bir tasarıma sahip bu iki sıradışı yatak odası modeli ilginizi çekebilir. 

Birincisi Fendi Yatak Odası

Fendi yatak odası Macitler Mobilya'nın sıradışı yatak odası modellerinden birisi. Özel tasarıma sahip bu modelde duvardaki panel ve panelin içerisine gizlenen ve büyüklüğü müşteri isteğine göre değişen plazma dikkat çekiyor. Yani muhteşem bir plazmalı yatak odası modeli karşımıza çıkıyor. Bir de ilk bakışta dikat çekmeyen fakat çok güzel avantajları olan bir diğer özellik de Baza'nın mekanizmalı olması.. 

Nasıl yani, mekanizmalı yatak odası..!

Kumandası sayesinde istediğiniz yöne çevirebileceğiniz ister plazmada romantik bir sinema izleyeceğiniz isterseniz de diğer yöne çevirerek güneşli bir pazar kahvaltısı yapabileceğiniz harika bir ortam sunuyor size. Ayrıca Macitler Mobilya'nın ücretsiz ev dekorasyon projesi fırsatından yararanarak Yatak Odanızın güzel bir ambiansa sahip olmasını isteyebilirsiniz. 

Hayallerinizin ötesinde bir tasarım Albatros Yatak Odası

Macitler Mobilya mimarı gerçekten burada hayal gücünü konuşturmuş, Kapitoneli yatak başlıkları, kırmızı ve siyahın muhteşem uyumu, tavandaki aynalı panel sizlere kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. 

 

Her iki yatak odası modelini de ister giyinme odası isterseniz de gardrop seçeneği ile alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için 0212 675 0201 numaralı telefondan Masko Mobilya Kenti veya 0216 540 7349 numaralı telefon ile Modoko Mobilya Kenti'nde bulunan Macitler Mobilya mağazalarını arayabilirsiniz.  Bu arada Macitler Mobilya Fiyatlarını merak edenler için bir ipucu verelim. Kaliteyi ucuza alamazsınız, bunu gözönünde bulundurun ve sonra arayın.

Benzer Haberler

Yılka Luxury Furniture

Luxury Mobilya ve Koltuk Takımı Dekorasyonu

Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Almila Masko Roox Raven Genç Odası

Modern genç odaları, kullanışlı çocuk odaları, pratik bebek odaları tasarlayan Almila Masko...

Rattan Bahçe Mobilyası

Kolaylıkla temizlenebilen özelliğe sahip olmasından dolayı da dış mekanlar ve bahçeler için üretilen mobilyalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası seçimlerinizde her zaman daha verimli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak için doğru mobilyaları seçmelisiniz.

Modern Mobilya Anlayışı; Dizayno

Masko mobilya Kenti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Dizayno mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Belusso Mobilya

Genel anlamda modernliğin ele alındığı ve buna doğru orantıda üretilen mobilya modellerinde şıklık ve kalite aranıyor diyebiliriz.İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, mobilyacılık alanındaki bilgi, birikim ve deneyimleri ile Ramazan Macit

Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı