Çay ve sohbet ortamlarının ortasındaki mobilya

Orta sehpanın hayatımızdaki yeri çok farklıdır.

Koltuğunuza kurulmuş gazetenizi okurken veya arkadaşınız ile sohbet ederken veya salonunuzun ortasında hem dekoratif hem ergonomik yapısıyla en önemli mobilya aksesuarı konumunda olan orta sehpalar eskiden sade olurken artık hayal sınırlarınızı zorluyor.

Son zamanlarda tek başına sade bir orta sehpanın yanı sıra parçalardan oluşan ve bir araya gelince büyük bir orta sehpa ama parçalandığında farklı köşelerde kullanabileceğiniz zigon işlevselliğinde sehpa parçalarından oluşan ürünlerde tercih edilmektedir.

Pratik, uygun fiyatlı bir orta sehpa arıyorsanız online sipariş ve güvenilir marka altyapısıyla Evmanya üzerinden zevkinize ve bütçenize göre orta sehpayı 7/24 sipariş edebilirsiniz.

Online mobilya ve mobilya aksesuarları sipariş edebileceğiniz Evmanya üzerinden istediğiniz tüm ürünleri en uygun fiyat avantajı ile 7/24 sipariş verebilir, mağaza mağaza dolaşma yorgunluğunda sıyrılabilir ve kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Online mobilya satışının yıldız sitesi olan Evmanya üzerinden her zevke göre ve her bütçeye göre orta sehpa modellerini inceleyebilir ve kredi kartına taksit seçenekleri ile sipariş edebilirsiniz.

Orta sehpa gibi ürünler hem kolay paketlenebilmesi ve kargo ile gönderilebilmesi hemde kolayca montajının yapılabilmesinden dolayı internet üzerinden oldukça sık sipariş edilen ürünler arasında yer almaktadır.

13.03.2015

Benzer Haberler

Yılka Luxury Furniture

Luxury Mobilya ve Koltuk Takımı Dekorasyonu

Luxury Mobilya Modelleri ve Koltuk Takımları

Hem konforlu hem de oldukça şık koltuk takımı için Elano Luxury üretimin yanı sıra sizlere iç mimarlık hizmeti de sunmaktadır.

Almila Masko Roox Raven Genç Odası

Modern genç odaları, kullanışlı çocuk odaları, pratik bebek odaları tasarlayan Almila Masko...

Rattan Bahçe Mobilyası

Kolaylıkla temizlenebilen özelliğe sahip olmasından dolayı da dış mekanlar ve bahçeler için üretilen mobilyalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Konforlu Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası seçimlerinizde her zaman daha verimli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturmak için doğru mobilyaları seçmelisiniz.

Modern Mobilya Anlayışı; Dizayno

Masko mobilya Kenti dendiği zaman ilk akla gelen firma olan Dizayno mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Belusso Mobilya

Genel anlamda modernliğin ele alındığı ve buna doğru orantıda üretilen mobilya modellerinde şıklık ve kalite aranıyor diyebiliriz.İşte tam bu noktada Belusso Mobilya, mobilyacılık alanındaki bilgi, birikim ve deneyimleri ile Ramazan Macit

Lüx Mobilya Bassi

Türkiye’nin en büyük mobilya merkezlerinden biri. Birbirinden konforlu, ergonomik ve aynı zamanda da şık mobilya modellerinin bulunmuş olduğu Modoko müşteri memnuniyetini topluyor

Başyapıt Niteliğinde Bir Tv Ünitesi

Farklı ve sıradışı bir Tv - Duvar Ünitesi modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımızı inceleyin..

Geleneksel MASKO iftarında Tüm AİLE birada.

Dünyanın en Büyük mobilya kenti ünvanına sahip olan MASKO MOBİLYA KENTİ geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğinde 2.000 den fazla katılımlı gerçekleşti.

REKLAM
Bir projesidir.

Web sitemizde yer alan ürünlerin detayında hangi firmaya ait olduğu bilgisi yer almaktadır.
Ürün bilgilerinin hatalı olmasından ürünü web sitemize ekleyen firma sorumludur.
Copyright © 2011 Outlet Mobilya Portalı

Sayfa Başı